СТУДЕНИЦА – Јуче од око 14 часова, студенички крај “муку мучио” са снабдевањем електричном енергијом!?
Читав студенички крај јуче имао је великих проблема са напајањем електричном енергијом где је само у току послеподнева долазило до честих падова напона на мрежи!?
Ово није проблем са којим су се студеничани срели само јуче, наиме, овај проблем траје годинама и нико од надлежних органа ништа конкретно не предузима како би се ово једном за свагда решило!? Овакви чести падови напона доводе до кварова на електричним уређајима где су грађани незаштићени и препуштени сами себи да касније сами плаћају поправке на апаратима!?
Велико огорчење код мештана изазива и небрига Електродистрибуције за овај крај, како кажу “вредни су само када треба да дођу да искључе струју и ништа друго да ураде чак ни правилно струјомере не очитају…”???